Menu
Your Cart

Elektronik Fare ve Haşere Kovucu Riddex Pulse

Elektronik Fare ve Haşere Kovucu Riddex Pulse Ailenizi Kimyasallara veya Kokuya Maruz Bırakmaz Sıcak Havalarda Ortaya Çıkan Haşerelere Son Rahat ve Huzurlu Yaşam İçin Son Derece İdeal
 

Siz değerli müşterilerimizin evlerinde huzurlu bir şekilde oturabilmeleri ve davetsiz misafirler tarafından rahatsız edilmemeleri için Pest Repelling Aid : Haşere Fare Kovucu.

Pest Repelling haşere önleme sistemine sahip cihazlarımız, farelerde ve diğer kemirgenlerin, beyin otomatik reflekslerini birkaç saniye içinde bozarak, etki alanına girme eylemlerine son vermektedir.

 

Bu ani etki mekanizması sonucu, içerde önceden yuvalanmış fare ve diğer kemirgenler, hastalanmakta, üreme, uyku, beslenme, düzenleri bozulmaktadır.

 

Bu duruma alışabilen fare ve kemirgen görülmemiştir. Sistemin alışkanlık/bağışıklık yapma gibi bir yan etkisi da görülmemiştir.

 

Ancak sistemin etki alanı dışına çıkabilen fare ve diğer kemirgenler etkiden kurtulmuş olurlar. Sağlıkları normale dönmeye başlar.

 

Kın kanatlı yürüyen ve uçan böcek türlerinde, böceklerde etkili olan, havadaki dalga salınımının karakteristik gücü, onları uçamaz, yürüyemez, çiftleşemez, uyuyamaz hale getirir.

 

Çoğunun bu fiziksel yorgunluğa dayanamayıp, mekânın fiziki durumuna göre, geç de olsa neticede öldükleri de görülmüştür.

 

Pest Repelling Aid Benzersizdir. Çünkü:

 

- Kanserojen etkisi yoktur.

 

- 25 metrekareden 150 metrekareye kadar, koruma yapabilecek teknolojiye sahip üründür.

 

- Tamamen programlı olup, müdahale gerektirmez. Böylece size haşerelerle birlikte kendini de unutturur.

 

- Yaklaşık 7 yıl etki süresi vardır.

 

Tamamen Elektroniktir...

 

Cihazlarımız tamamen elektronik olup, elektrikle çalışmaktadır. Yapısında hiçbir kanserojen madde ya da kimyasal bulunmamaktadır. İnsan sağlığına ve evcil hayvanlara hiçbir zararı ve yan etkisi yoktur...

 

Elektronik Fare ve Haşere Kovucu Riddex Pulse Kullanımı:

Haşere Kovucunun çalışması için 220 Volt bir prize takmanız yeterlidir. Maksimum verim alabilmek için seçtiğiniz prizin merkezi bir yerde olmasına, karşısında sert yüzeyler bulunmasına, önlerinde koltuk, kanepe gibi engeller olmamasına ve yerden 1 - 1,5 metre yüksekte bulunmasına özen gösterilmelidir.

 

Yaklaşık 25 - 150m2 alanda etkilidir. Daha geniş alanlar için birden fazla cihaz kullanmanız gerekmektedir.

 

Elektrik sarfiyatı çok düşük olup sürekli prizde kalması haşerelerin tekrar ortama gelmesini kesinlikle engellemektedir

 

Çoğunun bu fiziksel yorgunluğa dayanamayıp, mekânın fiziki durumuna göre, geç de olsa neticede öldükleri de müşahede edilmiştir.

 

                                   Pest Repelling Aid  İlaçla Zararlılarla Mücadele
Binlerce Dolara Mal Olabilir Hayır Evet
Korkunç Duman ve Koku Hayır Evet

Evinizde Yabancı Bir Kişi Gerektirir

Hayır Evet
Çocuklar İçin Tehlikeli Hayır Evet

Ev Hayvanları İçin Tehlikeli

Hayır Evet
Öldürür Zararları Hayır Evet
Zararlıları Evde veya Duvarlarda Öldürür Hayır Evet

 

Sistem Nasıl Çalışır?

 

Hem atmosfere, hem de fişinin takıldığı prizin elektrik tesisatını kullanarak, duvar içlerindeki elektrik kablolarından yayın yapan sisteme sahiptir.

 

Bu yayın sistemi, onları duvar içlerini terke mecbur bırakır. Duvar çatlaklarında, duvar içi elektrik borularında yuvalanmaları biter. Betonarmeden ürken kın kanatlı haşereler, mekâna dağılıp etkisi az alanlarda yaşamaya çalışırlar.

 

Yapılacak bir ilaçlama sonrası cihazın prize takılması, onların direkt haşere öldürücü ilaçlarla, ilaçların tesiri geçmeden temasını sağlayarak. İlaçlamadan daha iyi netice almanızı da sağlar.

 

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet Pest Repelling Aid : Haşere Fare Kovucu gönderilecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Doğrulama Kodu